Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 62,3% sub estimat

Servicii de proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul de investitii ”Modernizare si reabilitare Soseaua Gaesti” - PMT-2019-P-038, Cod unic de identificare 4279944-2019-48

Număr anunț
SCN1053400
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
VIA PRO IT CONSULTING SRL (CUI 27399915)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.630,25 RON
Valoare atribuită
28.500 RON 62,3% sub estimat
Data publicării
18.09.2019 08:45
Anunț de atribuire
SCNA1030430
Termen limită
16.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1062960

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
DUBLEN ART SRL CUI RO29449831
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

28.500 RON

din 75.630,25 RON estimat 62,3%

Adjudecat la 37,7% din estimat · economie 47.130,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.