Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,5% sub estimat

Achiziție buldoexcavator prevăzut cu accesorii specifice pentru proiectul de investitii “Achizitie buldoexcavator pentru serviciul situatii de urgenta, Comuna Vilcelele, Judetul Buzau”

Număr anunț
SCN1053640
Autoritate contractantă
COMUNA VILCELELE (CUI 2407850)
Furnizor / câștigător
VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320.504,80 RON
Valoare atribuită
299.680 RON 6,5% sub estimat
Data publicării
19.09.2019 17:08
Anunț de atribuire
SCNA1025869
Termen limită
10.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1063001

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

299.680 RON

din 320.504,80 RON estimat 6,5%

Adjudecat la 93,5% din estimat · economie 20.824,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.