Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat
Soluție de analiză comportamentală a traficului de rețea, pentru detecția amenințărilor de tip APT
- Număr anunț
- SCN1053555
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 48214000-1 · Pachete software pentru sisteme de operare de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 154.752 RON
- Valoare atribuită
- 149.574 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2019 11:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1028067
- Termen limită
- 07.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063228
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1063228.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Instructiuni ofertanti-semnat.doc.p7s
- model contract de furnizare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Valoare atribuită
149.574 RON
din 154.752 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 5.178 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.