Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Proiectare si Executie lucrari necesare realizarii proiectului MODERNIZARE DRUM COMUNAL DC 26B, COMUNA HORLESTI, JUDETUL IASI

Număr anunț
SCN1053545
Autoritate contractantă
COMUNA HORLESTI (PRIMARIA HORLESTI), JUDETUL IASI (CUI RO4540500)
Furnizor / câștigător
CONEST SA (CUI 1959695)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.020.675 RON
Valoare atribuită
12.890.506,11 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
19.09.2019 10:19
Anunț de atribuire
SCNA1031245
Termen limită
08.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1063143

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Asociați 1
SIMPA CONSULT SRL CUI RO 17561261
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CON TED COMPANY SRL CUI RO 25407817
Asociați 2
ARTEHNIS SRL CUI 18287343
CONSTRUCTII GABAP CUI RO28474977
Terți susținători 1

Valoare atribuită

12.890.506,11 RON

din 13.020.675 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 130.168,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.