Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,4% sub estimat
Reactivi test PCR Multiplex
- Număr anunț
- CN1017234
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.366.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.057.582 RON 75,4% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1027779
- Termen limită
- 27.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 231-565764
- Documentație de atribuire
- DF1070955
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Anexa 1 specificatii tehnice Reactivi test PCR Multiplex.docx.p7s
- Caiet de sarcini - Anexa 2 cantitati-valori Reactivi test PCR Multiplex.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini Reactivi test PCR Multiplex.docx.p7s
- FisaDate_DF1070955.pdf
- Formulare Reactivi test PCR Multiplex.docx.p7s
- Model acord cadru Reactivi test PCR Multiplex.docx.p7s
- Model contract subsecvent Reactivi test PCR Multiplex.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
2.057.582 RON
din 8.366.400 RON estimat
75,4%
Adjudecat la 24,6% din estimat · economie 6.308.818 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.