Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
ACHIZITIE ECOGRAF DOPPLER CONTINUU
- Număr anunț
- SCN1053519
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.260 RON
- Valoare atribuită
- 151.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2019 08:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1024842
- Termen limită
- 30.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062569
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI ECOGRAF INTERNE.pdf.p7s
- Clauze contractuale - echipamente medicale 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1062569.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
151.000 RON
din 151.260 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 260 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.