Atribuită
Anunț de participare
Execuție lucrări pentru realizarea obiectivului ”MODERNIZARE DC 33A DRAGOȘA ÎN COMUNA FRUMOSU, JUDEȚUL SUCEAVA”
- Număr anunț
- SCN1053753
- Autoritate contractantă
- Comuna Frumosu (CUI 4441409)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTII MONTAJ AG S.R.L. (CUI 36948656)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.034.260 RON
- Valoare atribuită
- 6.033.457,84 RON
- Data publicării
- 20.09.2019 17:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1026154
- Termen limită
- 07.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063336
Documente
Documentația de atribuire
- 02.Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 03.Modele formulare.docx.p7s
- 04.Formular_Contract_de_lucrari.doc.p7s
- Caiete de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1063336.pdf
- Liste de cantitati.pdf.p7s
- Piese desenate.pdf.p7s
- Piese scrise.pdf.p7s
- Program de control.pdf.p7s
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Eurocert Bucovina SRL CUI RO 36948656
Valoare atribuită
6.033.457,84 RON
din 6.034.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro