Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Furnizare CONTAINER MOBIL TIP DORMITOR - Directia Silvica Cluj

Număr anunț
SCN1053749
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
METALDEN AD S.R.L. (CUI 38676671)
Cod CPV
34221000-2 · Containere mobile cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
29.500 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
20.09.2019 16:29
Anunț de atribuire
SCNA1025354
Termen limită
30.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1063490

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
METALDEN AD S.R.L. CUI RO38676671

Valoare atribuită

29.500 RON

din 30.000 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.