Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,5% sub estimat

Servicii de reparare, revizii si intretinere a autovehiculelor si echipamentelor conexe ale acestora - marca Fiat

Număr anunț
CN1017282
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
Furnizor / câștigător
BEST ENGINE SRL (CUI 26052542)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.266.000 RON
Valoare atribuită
1.100.000 RON 51,5% sub estimat
Data publicării
30.11.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1032094
Termen limită
14.01.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 232-569251
Documentație de atribuire
DF1071067

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BEST ENGINE SRL CUI RO 26052542
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.100.000 RON

din 2.266.000 RON estimat 51,5%

Adjudecat la 48,5% din estimat · economie 1.166.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.