Atribuită
Anunț de participare
ÎNFIINȚARE REȚEA DE CANALIZARE ȘI EXTINDERE REȚEA APĂ ÎN COMUNA BRANIȘTEA, JUDEȚUL DÂMBOVIȚA
- Număr anunț
- SCN1053724
- Autoritate contractantă
- Comuna Branistea (CUI 4344279)
- Furnizor / câștigător
- PRAGOSA ROMANIA SRL (CUI 21732840)
- Cod CPV
- 45231100-6 · Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.445.293 RON
- Valoare atribuită
- 7.141.013 RON
- Data publicării
- 20.09.2019 13:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1037925
- Termen limită
- 25.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063431
Documente
Documentația de atribuire
- 1.2.1 SF Branistea Apa-semnat.pdf.p7s
- 1.2.2 SF Branistea Canalizare-semnat.pdf.p7s
- 1.3 Studii Topografice-semnat.pdf.part1.rar
- 1.3 Studii Topografice-semnat.pdf.part2.rar
- 1.4 Studiu Geotehnic-semnat.pdf.p7s
- Avize-semnat.pdf.p7s
- C.S. - PNDL Septembrie 2019_-semnat.pdf.p7s
- CU CANALIZARE+APA-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1063431.pdf
- Formulare - PNDL-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PRAGOSA ROMANIA SRL CUI RO 21732840
Asociați 3
Construcoes Pragosa CUI 502496878
IP & CORATZA INGINERIE.RO SRL CUI 36727876
IP INGEGNERIA CUI 02657780900
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
LEODRUMIT CONSTRUCT S.R.L. CUI 33295463
Asociați 2
MOLBAK PROIECT S.R.L. CUI RO35056055
RESEARCH CONSORZIO STABILE SOCIETATE CONSORTILE A.R.L CUI 05041951210
Terți susținători 1
VISIS BEST PROIECT SRL CUI 25541222
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CONI SRL CUI RO 1310859
Asociați 1
ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L. CUI RO 31101986
Valoare atribuită
7.141.013 RON
din 6.445.293 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro