Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat
Piese de schimb pentru echipamente de laborator
- Număr anunț
- SCN1053718
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.020 RON
- Valoare atribuită
- 3.216 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2019 12:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1025554
- Termen limită
- 04.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063430
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Piese de schimb laborator (2).PDF.p7s
- Contract furnizare produse (1).docx.p7s
- FisaDate_DF1063430.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. CUI RO 11795620
Valoare atribuită
3.216 RON
din 4.020 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 804 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.