Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Servicii de întreținere și reparare tâmplării PVC și Al cu geam termopan de la sediile/punctele de lucru DEER S.A. zona TS

Număr anunț
CN1093065
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287.400 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
29.05.2026 10:25
Anunț de atribuire
CAN1173359
Termen limită
30.06.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1271959

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Valoare atribuită

0 RON

din 287.400 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 287.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.