Atribuită
Anunț de participare
Desktop – transa 3
- Număr anunț
- CN1015425
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 584.734,03 RON
- Valoare atribuită
- 584.672 RON
- Data publicării
- 23.09.2019 22:52
- Anunț de atribuire
- CAN1027076
- Termen limită
- 28.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063646
Documente
Documentația de atribuire
- Desktop transa 3 - FORMULARE.doc.p7s
- Desktop transa 3 - Model contract de furnizare v1.docx.p7s
- FisaDate_DF1063646.pdf
- Lot 10 - ID 2286. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 11 - ID 11584. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 12 - ID 11888. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 13 - ID 12005. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 14 - ID 12693. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 1 - ID 781. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 2 - ID 1112. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 3 - ID 1316. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 4 - ID 1202. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 5 - ID 1773. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 6 - ID 1885. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 7 - ID 1992. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 8 - ID 2316. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
- Lot 9 - ID 2316. Caiet de sarcini calculatoare v1.docx.p7s
DUAE
Loturi (14)
Estimat: 584.734,03 RON Adjudecat: 584.672 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ID 781 - sistem de calcul | 8.380 RON | — | |
| 2 | ID 1112 - sistem de calcul | 35.156 RON | — | |
| 3 | ID 1316 - sistem de calcul | 11.000 RON | — | |
| 4 | ID 1202 - sistem de calcul | 3.200 RON | — | |
| 5 | ID 1773 - sistem de calcul | 235.170 RON | — | |
| 6 | ID 1885 - sistem de calcul | 15.542 RON | — | |
| 7 | ID 1992 - sistem de calcul | 7.590 RON | — | |
| 8 | ID 2316 - Mini PC tip 1 | 3.798 RON | — | |
| 9 | ID 2316 - Mini PC tip 2 | 4.344 RON | — | |
| 10 | ID 2286 - sistem de calcul | 3.260 RON | — | |
| 11 | ID 11584 - sistem de calcul | 6.722,69 RON | — | |
| 12 | ID 11888 - sistem de calcul | 161.344,54 RON | — | |
| 13 | ID 12005 - sistem de calcul | 67.226,80 RON | — | |
| 14 | ID 12693 - sistem de calcul | 22.000 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 584.672 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
584.672 RON
din 584.734,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro