Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Modernizare infrastructura rutiera in comuna Stulpicani, judetul Suceava
- Număr anunț
- SCN1053866
- Autoritate contractantă
- COMUNA STULPICANI (Primaria Comunei Stulpicani) (CUI 4326728)
- Furnizor / câștigător
- CALCARUL SA (CUI 7220224)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.159.785,82 RON
- Valoare atribuită
- 4.149.668,16 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.09.2019 15:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1026396
- Termen limită
- 09.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063626
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini 5-semnat.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini 6-semnat.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini-semnat.pdf.p7s
- Caiete de Sarcini 1-semnat.pdf.p7s
- Caiete de Sarcini 2-semnat.pdf.p7s
- Caiete de Sarcini 3-semnat.pdf.p7s
- Caiete de Sarcini 4-semnat.pdf.p7s
- Caiete de Sarcini 7-semnat.pdf.p7s
- Clauze contractuale-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1063626.pdf
- Liste de cantitati de lucrari 1-semnat.pdf.p7s
- Liste de cantitati de lucrari 2-semnat.pdf.p7s
- POE Piese Desenate-semnat.pdf.p7s
- POE Piese Scrise-semnat.pdf.p7s
- PT parte desenata 1-semnat.pdf.p7s
- PT parte desenata 2-semnat.pdf.p7s
- PT parte desenata 3-semnat.pdf.p7s
- PT parte scrisa-semnat.pdf.p7s
- Referat verificare PT -semnat.pdf.p7s
- Sectiunea Formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CALCARUL SA CUI RO 7220224
Valoare atribuită
4.149.668,16 RON
din 4.159.785,82 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 10.117,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.