Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru servicii de mentenanţă (verificare periodică, întreţinere şi reparare) pentru echipament medical - radioterapie: simulator ct definition
- Număr anunț
- CN1017316
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 50420000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 703.200 RON
- Valoare atribuită
- 793.146,12 RON
- Data publicării
- 03.12.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1029120
- Termen limită
- 09.01.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 233-571688
- Documentație de atribuire
- DF1071218
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 50420000-5.pdf.p7s
- FisaDate_DF1071218.pdf
- Formulare si modele de documente.docx.p7s
- Proiect acord cadru 50420000-5.docx.p7s
- Proiect de contract 50420000-5.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Valoare atribuită
793.146,12 RON
din 703.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro