Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat

Executie lucrari drumuri in comuna Balcauti, judetul Suceava

Număr anunț
SCN1053842
Autoritate contractantă
Comuna Balcauti (CUI RO4441298)
Furnizor / câștigător
CHEZA SRL (CUI 13698917)
Cod CPV
45233121-3 · Lucrari de constructii de drumuri principale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731.970 RON
Valoare atribuită
680.209,31 RON 7,1% sub estimat
Data publicării
23.09.2019 14:19
Anunț de atribuire
SCNA1031455
Termen limită
11.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1063592

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 731.970 RON Adjudecat: 680.209,31 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Executie lucrari pentru obiectivul de investitii: ,,Modernizare… 365.985 RON
2 Executie lucrari pentru obiectivul de investitii: ,,Modernizare… 365.985 RON SC CHEZA SRL 680.209,31 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHEZA SRL CUI RO13698917

Valoare atribuită

680.209,31 RON

din 731.970 RON estimat 7,1%

Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 51.760,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.