Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Furnizare echipamente pentru implementare portal servicii către cetățeni și actualizare sistem de management de documente existent prin digitalizare fluxuri interne ce deservesc aceste servicii pentru proiectul ”APLICAT – Administrație Publică Locală Informatizată, Calitativă și Accesibilă Tuturor la Suceava”, cod SIPOCA: 626, SMIS2014+: 128093
- Număr anunț
- SCN1053840
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 991.900 RON
- Valoare atribuită
- 987.350 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 23.09.2019 14:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1030403
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063585
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1063585.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Formular Propunere Tehnica .docx.p7s
- Model contract cf Ordin ANAP nr. 1017 din 2019 .doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Valoare atribuită
987.350 RON
din 991.900 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 4.550 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.