- Număr anunț
- SCN1053826
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 34114121-3 · Ambulante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380.000 RON
- Valoare atribuită
- 380.000 RON
- Data publicării
- 23.09.2019 12:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1025796
- Termen limită
- 08.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063572
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la Caietul de sarcini - AMBULANTA.pdf.p7s
- Anexa 2 la Caietul de sarcini - AMBULANTA.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - AMBULANTA.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii - AMBULANTA.doc.p7s
- FisaDate_DF1063572.pdf
- Modele de formulare ambulanta.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
380.000 RON
din 380.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro