Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
Servicii de proiectare fazele PT + CS + DE + PAC și asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada execuției lucrărilor pentru obiectivul de investiții “Cresterea eficienței energetice a cladirii Primariei Nicolae Balcescu, comuna Nicolae Balcescu, județul Vâlcea”, precum și execuția, finalizarea şi remedierea oricăror defecte ale lucrării “Cresterea eficienței energetice a cladirii Primariei Nicolae Balcescu, comuna Nicolae Balcescu, județul Vâlcea”
- Număr anunț
- SCN1053811
- Autoritate contractantă
- Comuna Nicolae Balcescu (CUI 2540627)
- Furnizor / câștigător
- CONTRUST S.R.L. (CUI 6913222)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.030.237,80 RON
- Valoare atribuită
- 968.069,32 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.09.2019 11:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1029669
- Termen limită
- 10.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063558
Documente
Documentația de atribuire
- 02.Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 03.Modele Formulare.pdf.p7s
- 04.Contract de proiectare si executie lucrari.pdf.p7s
- 05. DALI - piese desenate.pdf.p7s
- 06. DALI - piese scrise.pdf.p7s
- 07. Expertiza tehnica a cladirii.pdf.p7s
- 08. Raportul de audit energetic.pdf.p7s
- 09. Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 10. Breviare de calcul.pdf.p7s
- 11. Certificat de urbanism.pdf.p7s
- FisaDate_DF1063558.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONTRUST S.R.L. CUI RO 6913222
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
STED CONSTRUCT SRL CUI RO15385460
Asociați 1
NTX CONCEPT S.R.L. CUI RO33703449
Valoare atribuită
968.069,32 RON
din 1.030.237,80 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 62.168,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.