Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Servicii de reparare si intretinere a cladirilor si instalatiilor de constructii aflate in proprietatea ST Sibiu - cladiri gestionate de CE Sibiu
- Număr anunț
- SCN1053806
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL (CUI 15000467)
- Cod CPV
- 50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.514 RON
- Valoare atribuită
- 106.254,60 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.09.2019 11:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1027798
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063548
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini editabil - Servicii intretinere cladiri instalatii CE Sibiu.docx.p7s
- Caiet de sarcini - Servicii intretinere cladiri instalatii CE Sibiu.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii - Servicii intretinere cladiri instalatii CE Sibiu.pdf.PDF.p7s
- FisaDate_DF1063548.pdf
- Modele formulare - Servicii intretinere cladiri instalatii CE Sibiu.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RADAG COULD TECHNICH SRL CUI 36254913
Valoare atribuită
106.254,60 RON
din 107.514 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 1.259,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.