Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

EXECUTIE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITIE: ”ASFALTARE DRUM COMUNAL DC60 KM 0+000 – KM 5+100, COMUNA MARASU, JUDETUL BRAILA”

Număr anunț
SCN1053991
Autoritate contractantă
COMUNA MARASU (CUI 4342685)
Furnizor / câștigător
FIROGAL 1 SRL (CUI 5051340)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.865.874 RON
Valoare atribuită
3.860.863,88 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
24.09.2019 22:26
Anunț de atribuire
SCNA1025511
Termen limită
10.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1063815

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FIROGAL 1 SRL CUI RO 5051340
Terți susținători 1
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007

Valoare atribuită

3.860.863,88 RON

din 3.865.874 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 5.010,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.