Atribuită
Anunț de participare
Contract executie lucrări - aferent obiectivului de investiţie „Modernizarea drumurilor în comuna Mărtiniș, județul Harghita ” – în două etape
- Număr anunț
- SCN1053989
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARTINIS (CUI 4246238)
- Furnizor / câștigător
- GITA IMPEX SRL (CUI 6682470)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 808.333 RON
- Valoare atribuită
- 1.222.258 RON
- Data publicării
- 24.09.2019 19:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1027327
- Termen limită
- 22.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063811
Documente
Documentația de atribuire
- 6 Formulare.doc.p7s
- 7 Model CONTRACT.doc.p7s
- DUAE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1063811.pdf
- PT modernizare drumuri Martinis 1 SEAP.rar.p7s
- PT modernizare drumuri Martinis 2 SEAP.rar.p7s
- PT modernizare drumuri Martinis 3 SEAP.rar.p7s
- SUAE semnat olog.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GITA IMPEX SRL CUI RO 6682470
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ING SERVICE SRL CUI RO 18687226
Asociați 1
ANDESIT-IMPEX SRL CUI RO 15401698
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STRAVIA GROUP SRL CUI RO 17680599
Valoare atribuită
1.222.258 RON
din 808.333 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro