Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,9% sub estimat
Achiziţionarea unui microbuz pentru diferite activități scolare si extrascolare.
- Număr anunț
- SCN1053948
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ANASTASIE BASOTA (CUI 21591325)
- Furnizor / câștigător
- AUTO SCHUNN SRL (CUI 6336590)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 202.671,99 RON 18,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2019 14:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1034820
- Termen limită
- 07.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063744
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini microbuz.pdf.p7s
- DUAE microbuz.pdf.p7s
- FisaDate_DF1063744.pdf
- Formulare.doc.p7s
- model de contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO SCHUNN SRL CUI RO6336590
Valoare atribuită
202.671,99 RON
din 250.000 RON estimat
18,9%
Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 47.328,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.