Atribuită Anunț de participare

Execuţie lucrări de reabilitare termică și măsuri conexe a clădirii școlii gimnaziale Nagy Imre din Municipiul Miercurea-Ciuc, achiziție echipamente aferente lucrărilor, privind investiţia ”Reabilitare Școala Gimnazială Nagy Imre”

Număr anunț
SCN1053931
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
Furnizor / câștigător
TERMOLANG SRL (CUI 12915163)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.053.724,96 RON
Valoare atribuită
7.051.895,89 RON
Data publicării
24.09.2019 12:08
Anunț de atribuire
SCNA1030427
Termen limită
16.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1063708

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERMOLANG SRL CUI RO 12915163

Valoare atribuită

7.051.895,89 RON

din 7.053.724,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.