Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Invertor de 5 kvA

Număr anunț
SCN1053930
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
MODERN POWER SYSTEMS SRL (CUI 29974172)
Cod CPV
31155000-7 · Invertoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.940 RON
Valoare atribuită
32.900 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
24.09.2019 12:05
Anunț de atribuire
SCNA1029070
Termen limită
09.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1063709

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
ENERGO POWER SRL CUI RO 21779923

Valoare atribuită

32.900 RON

din 32.940 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.