Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Executie lucrari de intretinere - asternere covor asfaltic pe stazi din orasul Darmanesti, judetul Bacau

Număr anunț
SCN1053914
Autoritate contractantă
ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI) (CUI 4352921)
Furnizor / câștigător
CONEXTRUST SA (CUI 947730)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008.403,36 RON
Valoare atribuită
1.006.027,92 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
24.09.2019 10:41
Anunț de atribuire
SCNA1025938
Termen limită
08.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1063678

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 1.008.403,36 RON Adjudecat: 1.006.027,92 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lucrari de intretinere – asternere covor asfaltic pe strada Ene… 554.642 RON
2 Lucrari de intretinere – asternere covor asfaltic pe strada Raf… 243.697,48 RON
3 Lucrari de intretinere – asternere covor asfaltic pe strada Dum… 210.063,88 RON CONEXTRUST 1.006.027,92 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONEXTRUST SA CUI RO 947730
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1

Valoare atribuită

1.006.027,92 RON

din 1.008.403,36 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.375,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.