Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,3% sub estimat
Consumabile imprimante
- Număr anunț
- SCN1053911
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI RO4283163)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.711 RON 38,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2019 10:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1031563
- Termen limită
- 10.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063661
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Valoare atribuită
130.711 RON
din 212.000 RON estimat
38,3%
Adjudecat la 61,7% din estimat · economie 81.289 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.