Atribuită
Anunț de participare
Servicii de dirigentie de santier la obiectivul:"IMBUNATATIREA SPATIILOR PUBLICE URBANE SI CULTURAL RECREATIVE IN ORASUL SINGEORZ BAI”obiect: "INFIINTARE CENTRU DE TINERET”
- Număr anunț
- SCN1053888
- Autoritate contractantă
- ORASUL SINGEORZ-BAI (CUI 4347321)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOGAN SRL (CUI 20438901)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 24.09.2019 08:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1027077
- Termen limită
- 11.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063655
Documente
Documentația de atribuire
- 1 Caiet de sarcini dirigentie santier CENTRU TINERET-semnat-semnat.pdf.p7s
- 3 CONTRACT SI FORMULARE-semnat.DOCX.p7s
- FisaDate_DF1063655.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOGAN SRL CUI 20438901
Subcontractanți 1
PRICOP LAURENTIU CUI 25588004
Valoare atribuită
30.000 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro