Atribuită Anunț de participare

Furnizare echipament hardware

Număr anunț
SCN1054078
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA HQ SRL (CUI 7816015)
Cod CPV
30234500-3 · Suporturi de stocare cu memorie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.647,06 RON
Valoare atribuită
117.647 RON
Data publicării
25.09.2019 15:47
Anunț de atribuire
SCNA1026474
Termen limită
02.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1063921

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXPERTISSA HQ SRL CUI RO7816015

Valoare atribuită

117.647 RON

din 117.647,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.