Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
ACHIZITIE UTILAJ PENTRU INTERVENTII IN SITUATII DE URGENTA IN COMUNA TEREGOVA, JUDETUL CARAS-SEVERIN
- Număr anunț
- SCN1054065
- Autoritate contractantă
- Comuna Teregova (Primaria comunei Teregova) (CUI 3227246)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 385.166,40 RON
- Valoare atribuită
- 378.414 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2019 14:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1028799
- Termen limită
- 17.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063925
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Caiet de sarcini buldo-semnat.PDF.p7s
- 5. Instructiuni pentru ofertanti buldo-semnat.PDF.p7s
- 8. formulare-semnat.PDF.p7s
- 9.1 contract - lot 1-semnat.PDF.p7s
- 9.2 contract - lot 2-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1063925.pdf
- teregova04. formular propunere tehnica - lot 1-semnat.PDF.p7s
- teregova04. formular propunere tehnica - lot 2-semnat.PDF.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 385.166,40 RON Adjudecat: 378.414 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achizitie Buldoexcavator | 340.000 RON | TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII S.R.L. | 339.522 RON ↓0,1% |
| 2 | Achizitie Grup Electrongen | 45.166,40 RON | IRMAS GRUP | 38.892 RON ↓13,9% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRMAS GRUP SRL CUI RO29276757
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Endress Group Romania S.R.L. CUI RO 14762538
Valoare atribuită
378.414 RON
din 385.166,40 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 6.752,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.