Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Proiectare, Asistenta tehnica și Executie lucrari pentru obiectivul „Infiintare sistem de canalizare în comuna Tutora, jud. Iași”
- Număr anunț
- CN1017356
- Autoritate contractantă
- Comuna Tutora (Primaria comunei TUTORA) (CUI 4540224)
- Furnizor / câștigător
- TEOVAL & CO. SRL (CUI 30516918)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.752.293 RON
- Valoare atribuită
- 38.380.302,60 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1030875
- Termen limită
- 10.01.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 233-570533
- Documentație de atribuire
- DF1071429
Documente
Documentația de atribuire
- Antemasuratori.pdf.p7s
- caiet sarcini..pdf.p7s
- contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1071429.pdf
- formulare.pdf.p7s
- Memoriu.pdf.p7s
- Planse.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TEOVAL & CO. SRL CUI RO 30516918
Asociați 6
ADISS SA CUI RO 3359107
ARAMIS SRL CUI 3423048
CONALID SRL CUI RO 10844872
HIDROTERM SA CUI RO 5683613
PRO CONSULTING EXPERT SRL CUI RO 34761995
MARVIO SRL CUI RO3418564
Subcontractanți 1
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007
Valoare atribuită
38.380.302,60 RON
din 38.752.293 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 371.990,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.