Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Contract de achizitie publica de furnizare- cumparare Autotractor/ Cap tractor - 34133000-8, Camioane articulate(rev.2)
- Număr anunț
- SCN1054025
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLOTARE PENTRU POMICULTURA IASI (CUI RO3423277)
- Furnizor / câștigător
- TH TRUCKS S.R.L. (CUI 9951956)
- Cod CPV
- 34133000-8 · Camioane articulate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337.815 RON
- Valoare atribuită
- 334.900 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2019 11:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1027100
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063861
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI _Autotractor .pdf.p7s
- Contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1063861.pdf
- Fisa de date - Procedura simplificata_ Autotractor.pdf.p7s
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVW HOLDING S.R.L. CUI RO 9951956
Valoare atribuită
334.900 RON
din 337.815 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 2.915 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.