Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,4% sub estimat
Executia de lucrari de modernizare si extindere a iluminatului public din comuna Cartisoara in cadrul proiectului “MODERNIZARE SI EXTINDERE ILUMINAT PUBLIC COMUNA CARTISOARA”
- Număr anunț
- SCN1054020
- Autoritate contractantă
- Comuna Cirtisoara (CUI 4405929)
- Furnizor / câștigător
- FRONTEX-TRADE SRL (CUI 9052704)
- Cod CPV
- 31527260-6 · Sisteme de iluminat (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.112.929 RON
- Valoare atribuită
- 1.027.086,68 RON 51,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2019 11:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1032369
- Termen limită
- 21.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063853
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Caiet de sarcini - conditii generale.pdf.p7s
- 1. Proiect tehnic parte scrisa.pdf.p7s
- 2. Grafic de executie a lucrarilor.pdf.p7s
- 3. Program de urmarire si control.pdf.p7s
- 4. Breviar de calcul.pdf.p7s
- 5. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 6. Liste de cantitati.pdf.p7s
- 7. Referat de verificare.pdf.p7s
- 8. Proiect tehnic - parte desenata.pdf.p7s
- 9.1 Formulare.doc.p7s
- 9.2 I_CONTRACT_LUCRARI.docx.p7s
- 9.3 II1_Contract_LUCRARI_CG.docx.p7s
- 9.4 II2_Contract_LUCRARI_CS.DOCX.p7s
- FisaDate_DF1063853.pdf
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRONTEX-TRADE SRL CUI RO9052704
Terți susținători 1
ELECTROMAGNETICA SA CUI RO 414118
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELBA-COM SA CUI RO 13108765
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
URBIOLED SRL CUI 32614831
Valoare atribuită
1.027.086,68 RON
din 2.112.929 RON estimat
51,4%
Adjudecat la 48,6% din estimat · economie 1.085.842,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.