Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 99,7% sub estimat

Acord cadru TESTE RAPIDE

Număr anunț
CN1017350
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.670,80 RON
Valoare atribuită
192,80 RON 99,7% sub estimat
Data publicării
29.11.2019 14:08
Anunț de atribuire
CAN1043262
Termen limită
08.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1071381

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (8)

Adjudecat: 192,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ANTICORPI HCV TEST IMUNOCROMATOGRAFIC
2 ANTICORPI HBS TEST IMUNOCROMATOGRAFIC AXIOMED SOLUTIONS SRL,A&A PRO DIAGNOSTIC,Tody Laboratories Int
3 ANTICORPI SIFILIS TEST IMUNOCROMATOGRAFIC DDS Diagnostic · ENGLOBER S.R.L.,DDS Diagnostic,A&A PRO DIAGNOSTIC 2 contracte 192,80 RON
DDS Diagnostic · contract 24365 · 27.08.2020 192,80 RON
ENGLOBER S.R.L.,DDS Diagnostic,A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 11865 · 23.04.2020
4 ANTICORPI H PYLORY TEST IMUNOCROMATOGRAFIC DDS Diagnostic,AXIOMED SOLUTIONS SRL,A&A PRO DIAGNOSTIC
5 ANTICORPI HIV TEST IMUNOCROMATOGRAFIC
6 FACTOR REUMATOID TEST LATEX DDS Diagnostic,A&A PRO DIAGNOSTIC
7 ANTIGEN FECAL CAMPYLOBACTER NOBIS LABORDIAGNOSTICA S.R.L.,DDS Diagnostic,A&A PRO DIAGNOSTIC
8 TRICHINELLA IGG ELISA 96 TESTE Anulat

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXIOMED SOLUTIONS SRL CUI RO 29887513
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

192,80 RON

din 71.670,80 RON estimat 99,7%

Adjudecat la 0,3% din estimat · economie 71.478 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.