Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,0% sub estimat
Achizitie echipamente IT pentru proiectul Antreprenoriat Competent in randul Tinerilor – Invatamant Inovativ pentru Viitor – ACTIV, POCU/379/6/21/124635
- Număr anunț
- SCN1054011
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA VALAHIA DIN TARGOVISTE (CUI 4279685)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.943,31 RON
- Valoare atribuită
- 9.578,14 RON 52,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2019 10:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1027115
- Termen limită
- 07.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063836
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1063836.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Memoriu impartire loturi-semnat.pdf.p7s
- Sect.2-Instructiuni-semnat.pdf.p7s
- Sect.3-Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Sect.4-Model contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 19.943,31 RON Adjudecat: 9.578,14 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - Laptop si pachet licente - 2 buc. | 9.859,28 RON | FLAX COMPUTERS S.R.L. | 9.578,14 RON ↓2,9% |
| 2 | Lotul 2 - Multifunctionala - 1 buc | 10.084,03 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLAX COMPUTERS SRL CUI RO 14639030
Valoare atribuită
9.578,14 RON
din 19.943,31 RON estimat
52,0%
Adjudecat la 48,0% din estimat · economie 10.365,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.