Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,4% sub estimat
Servicii proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului in cadrul proiectului: "Modernizare, reabilitare si dotare Scoala V-VIII - Liceul Petrache Poenaru (C1), modernizare, extindere si dotare sala de sport (C2), desfiintare cladire (C3), construire terenuri de sport si imprejmuire"
- Număr anunț
- SCN1053972
- Autoritate contractantă
- ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
- Furnizor / câștigător
- KAT CONCEPT DESIGN SRL (CUI 37634899)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172.000 RON
- Valoare atribuită
- 102.500 RON 40,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2019 09:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1037592
- Termen limită
- 24.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063207
Documente
Documentația de atribuire
- 11.1 Certific urbanism Scoala Balcesti+avize semnat.pdf.p7s
- 14. Aviz Apavil_Sc Balcesti_RCTR.pdf.p7s
- 14. Aviz CEZ_Sc Balcesti_RCTR.pdf.p7s
- 14. Aviz Distrigaz_Sc Balcesti_RCTR.pdf.p7s
- 15. Aviz MEN_Sc Balcesti_RCTR.pdf.p7s
- 8.2.1.1 SF-Scoala Balcesti - piese scrise.pdf.p7s
- 8.2.1.2 SF Scoala Balcesti - piese desenate.pdf.p7s
- 8.3.1 Expertiza tehnica cladire C1 - Scoala Balcesti.pdf.p7s
- 8.3.2 Expertiza tehnica cladire C2 - Scoala Balcesti.pdf.p7s
- 8.3.3 Expertiza tehnica desfiintare C3- Balcesti.pdf.p7s
- 8.5.1 Studiu topografic - Scoala Balcesti.pdf.p7s
- 8.6.1 Studiu geotehnic - Scoala Balcesti.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1063207.pdf
- FORMULARE si model contract.docx.p7s
DUAE
Control ex-ante
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KAT CONCEPT DESIGN SRL CUI RO37634899
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STUDIO ART CONSTRUCT SRL CUI RO21104080
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PALTINUL INTERAX PROIECT SRL CUI 29131390
Valoare atribuită
102.500 RON
din 172.000 RON estimat
40,4%
Adjudecat la 59,6% din estimat · economie 69.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.