Atribuită
Anunț de participare
Executie lucrări pentru obiectivul de investiție “Îmbrăcăminte bituminoasă ușoară la drumuri de interes local în comuna Bogdănești, județul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1054213
- Autoritate contractantă
- Comuna Bogdanesti (Primaria Comunei Bogdanesti) (CUI 4326817)
- Furnizor / câștigător
- FLORCONSTRUCT SRL (CUI 5031652)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.970.329,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.970.060,13 RON
- Data publicării
- 26.09.2019 18:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1026483
- Termen limită
- 11.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064135
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Caiet sarcini Bogdanesti.pdf.p7s
- 5.Modele formulare Bogdanesti.pdf.p7s
- 6.Model contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1064135.pdf
- Piese_desenate_IBU2019-Bogdanesti.pdf.p7s
- PTeh_IBU_2019_COMPLET.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI RO5031652
Valoare atribuită
1.970.060,13 RON
din 1.970.329,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro