Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,2% sub estimat

LANSATOR DE LINER SI PANA DE DEVIERE

Număr anunț
CN1017373
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Cod CPV
43612000-6 · Piese pentru utilaje de sonde de extractie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236.400 RON
Valoare atribuită
186.200 RON 21,2% sub estimat
Data publicării
02.12.2019 15:40
Anunț de atribuire
CAN1028818
Termen limită
07.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1071530

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala

Valoare atribuită

186.200 RON

din 236.400 RON estimat 21,2%

Adjudecat la 78,8% din estimat · economie 50.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.