În evaluare
Anunț de participare
„MODERNIZARE DRUMURI LOCALE IN COMUNA BOGATI, JUDETUL ARGES”
- Număr anunț
- SCN1054198
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOGATI (PRIMARIA) (CUI 4971987)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.594.636,09 RON
- Data publicării
- 26.09.2019 15:34
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064109
Documente
Documentația de atribuire
- 01-Memoriu DALI _HG 907.part1.rar.p7s
- 01-Memoriu DALI _HG 907.part2.rar.p7s
- 02-Dali-Parte desenata.pdf.p7s
- 03-ACB.pdf.p7s
- 04-Expertiza tehnica.pdf.p7s
- 05-Studiu Geotehnic.pdf.p7s
- Certificat urbanism modernizare drumuri.pdf.p7s
- D3 - CAIET SARCINI - 16.09.2019.doc.p7s
- D4 - Formulare - 16.09.2019.docx.p7s
- D5 - Contract - 16.09.2019.docx.p7s
- D6 - Instructiuni Ofertanti - 25.09.2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1064109.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
G&M ROAD BUILDING ENGINEERING SRL CUI 30597041
Asociați 1
BUILDING DESIGN 2000 TOP SRL CUI 17961128
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GENERAL TRUST ARGES SRL CUI RO 15428170
Asociați 1
H.V.I.D. CONSULTING GROUP SRL CUI 30673483
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.