Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Lucrări de reabilitare locuințe, inclusiv conectare la rețele utilități pentru obiectivul “Intervenții în domeniul îmbunătățirii blocului nr.7, scara A și B, str. Mărășești, Zlatna”, propus a se realiza în cadrul proiectului „Dezvoltare Locală Integrată în Orașul Zlatna”
- Număr anunț
- SCN1054195
- Autoritate contractantă
- Oras Zlatna (CUI 4331031)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA PREST SOLUTIONS SRL (CUI 30307148)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 915.937,67 RON
- Valoare atribuită
- 915.031,67 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2019 15:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1029704
- Termen limită
- 24.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064101
Documente
Documentația de atribuire
- A05 PLAN PARTER PROPUS.pdf.p7s
- A07 PLAN ETAJ 1 PROPUS.pdf.p7s
- A09 PLAN ETAJ 2 PROPUS.pdf.p7s
- A11 PLAN ETAJ 3 PROPUS.pdf.p7s
- A13 PLAN ETAJ 4 PROPUS.pdf.p7s
- A15 PLAN INVELITOARE PROPUS.pdf.p7s
- A17 SECTIUNEA S1 SI SECTIUNEA S23 PROPUSA.pdf.p7s
- A19 SECTIUNEA S2 PROPUSA.pdf.p7s
- A21 FATADA NORD-ESTICA SI FATADA SUD-VESTICA PROPUSA.pdf.p7s
- A23 FATADA SUD-ESTICA PROPUSA.pdf.p7s
- A25 FATADA NORD-VESTICA PROPUSA.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- Contract de lucrari.doc.p7s
- DALI Zlatna 1.pdf.p7s
- expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1064101.pdf
- FORMULARE (1).doc.p7s
- IE-01(A2) - 08.05.2019.pdf.p7s
- raport de audit energetic.pdf.p7s
- studiu geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TRANSILVANIA PREST SOLUTIONS SRL CUI RO 30307148
Asociați 1
ADAL SOLUTIONS S.R.L. CUI 35254230
Valoare atribuită
915.031,67 RON
din 915.937,67 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 906 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.