Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 66,0% sub estimat

Acord cadru de furnizare medicamente pentru Programul national de supleere a functiei renale

Număr anunț
CN1017371
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.545.600 RON
Valoare atribuită
525.136,74 RON 66,0% sub estimat
Data publicării
05.12.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1029774
Termen limită
07.01.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 235-575223
Documentație de atribuire
DF1070778

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280

Valoare atribuită

525.136,74 RON

din 1.545.600 RON estimat 66,0%

Adjudecat la 34,0% din estimat · economie 1.020.463,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.