Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
Contract de furnizare Echipament informatic- NOTEBOOK-URI
- Număr anunț
- SCN1054164
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.500 RON
- Valoare atribuită
- 10.040 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2019 12:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1026275
- Termen limită
- 07.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064061
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Contract echipament informatic_Notebook-uri.pdf.p7s
- Contract de furnizare_proiect__Contract echipament informatic_Notebook-uri.pdf.p7s
- FisaDate_DF1064061.pdf
- Instructiuni catre ofertanti_Contract echipament informatic_Notebook-uri.pdf.p7s
- Modele de formulare__Contract echipament informatic_Notebook-uri.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SMART CHOICE SRL CUI RO 17491492
Valoare atribuită
10.040 RON
din 10.500 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 460 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.