Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 58,0% sub estimat

Servicii în sistem click pentru completele de emitere a pașapoartelor temporare

Număr anunț
CN1017362
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.032.000 RON
Valoare atribuită
1.692.000 RON 58,0% sub estimat
Data publicării
05.12.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1028921
Termen limită
15.01.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 235-576013
Documentație de atribuire
DF1071469

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054

Valoare atribuită

1.692.000 RON

din 4.032.000 RON estimat 58,0%

Adjudecat la 42,0% din estimat · economie 2.340.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.