Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,4% sub estimat
Contract furnizare produse agro-alimentare
- Număr anunț
- CN1015520
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.800 RON 36,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2019 08:54
- Anunț de atribuire
- CAN1024544
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063993
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini gogonele.PDF.p7s
- caiet sarcini varza.PDF.p7s
- FisaDate_DF1063993.pdf
- formular oferta + centralizator.PDF.p7s
- model contract furnizare.PDF.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 24.800 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gogonele | — | Anulat | — |
| 2 | Varza | — | DOIMAN COM S.R.L. | 24.800 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TARASCU ROBERTO DAN MARIUS CUI 34966907
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Valoare atribuită
24.800 RON
din 39.000 RON estimat
36,4%
Adjudecat la 63,6% din estimat · economie 14.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.