Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,2% sub estimat

Proiectare si executie lucrari aferente obiectivului “MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL ÎN COMUNA VINTILĂ VODĂ, JUDEŢUL BUZĂU”

Număr anunț
SCN1054309
Autoritate contractantă
Comuna Vintila Voda (primaria vintila voda) (CUI 3662576)
Furnizor / câștigător
LEU AQUACULTURĂ SRL (CUI 23319654)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.462.460,10 RON
Valoare atribuită
6.031.819,95 RON 19,2% sub estimat
Data publicării
27.09.2019 22:09
Anunț de atribuire
SCNA1053703
Termen limită
14.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1064276

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
LEU AQUACULTURĂ SRL CUI RO23319654
Asociați 1
Terți susținători 1
R.C.M. COSTRUZIONI CUI 01808910655
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CONFERIC SRL CUI RO 3868283
Asociați 1
RUTIER-CONEX XXI SRL CUI RO 10402889

Valoare atribuită

6.031.819,95 RON

din 7.462.460,10 RON estimat 19,2%

Adjudecat la 80,8% din estimat · economie 1.430.640,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.