Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Buldoexcavator conform caiet de sarcini pentru obiectivul „Dotarea cu un buldoexcavator a SVSU TALPAS, JUDETUL DOLJ,,
- Număr anunț
- SCN1054265
- Autoritate contractantă
- COMUNA TALPAS (CUI 16397862)
- Furnizor / câștigător
- CAPITAL UTIL SRL (CUI 32401779)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 293.485,51 RON
- Valoare atribuită
- 293.400 RON
- Data publicării
- 27.09.2019 12:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1026366
- Termen limită
- 10.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064200
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare si modelul de contract - Talpas-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini Talpas-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1064200.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Valoare atribuită
293.400 RON
din 293.485,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro