Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat

Contract lucrari reparatii curente la pavilioane

Număr anunț
SCN1054239
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Furnizor / câștigător
IZOLINE DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI 6987807)
Cod CPV
45443000-4 · Lucrari de fatade (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
773.854,56 RON
Valoare atribuită
734.122,96 RON 5,1% sub estimat
Data publicării
27.09.2019 10:38
Anunț de atribuire
SCNA1025326
Termen limită
07.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1064163

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARCON DISTRIBUTIE CUI RO 6987807
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

734.122,96 RON

din 773.854,56 RON estimat 5,1%

Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 39.731,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.