Atribuită
Anunț de participare
Servicii de supraveghere a lucrărilor - dirigenție de șantier - pentru obiectivul de investiţii “Modernizarea, reabilitarea si extinderea Sistemului de Iluminat Public din Municipiul Bistrita si localitatile componente”
- Număr anunț
- SCN1054238
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOGAN SRL (CUI 20438901)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136.000 RON
- Valoare atribuită
- 136.000 RON
- Data publicării
- 27.09.2019 10:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1034125
- Termen limită
- 10.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064162
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini dirigentie santier - Modernizare SIP-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1064162.pdf
- Formulare si modele dirigentie Modernizare SIP-semnat.doc.p7s
- Model contract dirigentie santier - Modernizare SIP -semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOGAN SRL CUI 20438901
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Q TEST SA CUI RO 16310091
Valoare atribuită
136.000 RON
din 136.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro