Atribuită Anunț de participare

Servicii de punere în valoare - D.S. Covasna

Număr anunț
CN1092752
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Cod CPV
77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245.956 RON
Valoare atribuită
245.956 RON
Data publicării
21.05.2026 08:03
Anunț de atribuire
CAN1171866
Termen limită
24.06.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
349762-2026
Documentație de atribuire
DF1271413

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

245.956 RON

din 245.956 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.