Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat

Execuție lucrări la obiectivul:„ MODERNIZARE ŞI DOTARE ŞCOALĂ CU CLASELE I-VIII SAT TODIREŞTI, COMUNA TODIREŞTI, JUDEŢUL VASLUI ÎN VEDEREA OBŢINERII AUTORIZAŢIEI SANITARE DE FUNCŢIONARE

Număr anunț
SCN1016079
Autoritate contractantă
Comuna Todiresti (CUI 3337630)
Furnizor / câștigător
DH-INVEST SRL (CUI 35873466)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642.914 RON
Valoare atribuită
613.950 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
14.09.2018 08:53
Anunț de atribuire
SCNA1009417
Termen limită
15.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023623

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DH-INVEST SRL CUI RO35873466

Valoare atribuită

613.950 RON

din 642.914 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 28.964 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.